KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3412405
nr 341 2405
Akvarell
sign. 30x30
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 december 2004
100 kr
150 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)